close
تبلیغات در اینترنت
تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)
loading...

عکس

تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254) تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254) آخرین عکس های بازیگران سرشناس و نامدار ایرانی در اینستاگرام راکه پرمخاطب و پرلایک بوده اند برای شما به نمایش گذاشته ایم. دیروز روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی بزرگمرد ادبیات ایران و جان بخش زبان فارسی بود. علیرضا عصار به همین مناسبت این پست را گذاشت و از معدود هنرمندانی بود که این روز را پاس داشت. یغما گلرویی حالا که بچه دار شده فرصت ها و فضاهای بکر و جدیدی برای ادامه روند شو آف های خود…

تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)

saeed بازدید : 52 شنبه 20 خرداد 1396 : 23:28 نظرات ()

تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)

 • تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)

  آخرین عکس های بازیگران سرشناس و نامدار ایرانی در اینستاگرام راکه پرمخاطب و پرلایک بوده اند برای شما به نمایش گذاشته ایم.

  دیروز روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی بزرگمرد ادبیات ایران و جان بخش زبان فارسی بود. علیرضا عصار به همین مناسبت این پست را گذاشت و از معدود هنرمندانی بود که این روز را پاس داشت.

  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)یغما گلرویی حالا که بچه دار شده فرصت ها و فضاهای بکر و جدیدی برای ادامه روند شو آف های خود یافته هست. مثلاً خالکوبی کردن نام و تاریخ تولد یارا جان بر روی بدن!
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)اتومبیل آلمانی «مرسدس بنز» مجید خراط ها روز قبل خراب شد که این موضع باعث شد از رأی دادن منصرف شود. دلیلی که بسیار نزدیک به دلایل سایر عزیزانی هست که انتخابات را تحریم کرده اند! باز این علت ها خیلی بهتر از کسانی میباشند که میگویند “حالا مگه چه فرقی میکنه کی رئیس جمهور باشه! اي کاش حمل اسلحه در ایام انتخابات آزاد میشد تا کمتر شاهد آن گونه ادله برای فرار از انجام مسئولیت اجتماعی خود میشدیم.
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)محسن افشانی زهرماری را خورده و آماده تمرین هست «با استناد به پست خودش». یغما، خراطها و افشانی. چه شروع دل انگیزی! امیدواریم در ادامه کمی از میزان دل انگیز بودنش کم شود.
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)پژمان جمشیدی و سام درخشانی برای پخش “مفید، بد، جلف” به ونکوور کانادا رفته اند و پس از ماه ها یکدیگر را در آن ور جهان ملاقات کرده اند. چند بار گفته ام و باز هم می گویم، بازیگری در ایران یکی از برترین مشاغل دنیاست.
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)اعلان عمومی در رسانه های هالیوودی برای تجمع هواداران و دوست داران جیمز باند در مقابل سفارت پاکستان، حامی منافع ایران در ایالات امریکا.
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)نیا نوید. این جا مانند اینستاگرام نیست. بیای کسی نمیگه خوش اومدی، میگن چی شده که اومدی… ولی اگه اومدی دیگه برنگرد! وایستا و نشون بده جنبه داری! چون اگه برگردی نمیگن با ادب بود و رفت، میگن جنم نداشت و نتونست دردشو تحمل کنه!

  پ.ن: نوید محمدزاده به توئیتر پیوست.
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)دورهمی سبیل محور به مناسبت جشن تولد پسر شجاع خلیل زاده. حامد حدادی، سروش رفیعی و اوشین ساهاکیان هم در جمع حضور دارند. داریوش شجاعیان هم با حضور در جمع به شایعاتی که درمورد پرسپولیسی شدن وی وجود دارد، دامن زد.
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)آرامش، رفاه و آزادی اکثر، کلیدواژه های مهراب قاسمخانی بودند در پست حمایتی خویش از آقای روحانی.
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)عباس خان جدیدی که امید دارد باز هم به صندلی شورای شهر برسد، این پست تبلیغاتی را برای خود گذاشته هست. با هشتگ های عجیبی که خودتان شاهدش هستید و هیچ ارتباطی به مسئولیت های یک عضو شواری شهر ندارد. مخصوصاً هشتگ #مادر! احتمالاً منظور عباس آقا این هست اگر رأی نیاورم «مادر»… از ساخته های ماندگار علی حاتمی می باشد.
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)گارپوز پارتی بهناز جعفری در کنار کودکان کار عزیز.
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)حبیب رضایی با این تصویر که مناسب برای آموزش وظایف پلیسِ ترافیک برای کودکان دبستانی هست، از آقای روحانی حمایت کرد. در کامنت ها داشتیم که چرا عکس هایي از حمایت هنرمندان از آقای رئیسی نمی گذارید. باور کنید نداریم! اصلاً نیست. گناه ما چیست که چهره ها دست به یکی کرده اند و حامی یک نفر میباشند؟!

  شما خودت راضی هستی هر روز تصویر تتلو را با پوستر آقای رئیسی بگذاریم؟! ما که دلمان نمی‌آید به چنین حجمی ار تخریب ایشان روی بیاوریم!
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)آقایان وزیر به عیادت پیر بازیگری کشورمون رفتند. پزشک ظریف و پزشک صالحی امیری به خانه جمشید خان مشایخی رفتند و حال ایشان را پرسیدند.
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)حمید گودرزی و آتیلا حجازی در کنار رفیقشان در مقابل یک ویلا.
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)رپورتاژ آگهی امیر نوری برای هادی ساعی. اگر همه ي مردم همت کنند دیگر پای هیچ ورزشکار و هنرمند غیر متخصصی به شورای شهر باز نخواهد شد.
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)عکس های حمایتی از کسانی که در رقابت حضور ندارند پیدا می شود ولی حمایت از بعضی آقایانِ حاضر در انتخابات، خیر! «مجید قمری را آنفالو می‌کند»
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)سلفی سحر ولدبیگی و نیما فلاح، زوج دوست داشتنی سینما و تلویزیون کشورمون. آرزوی سلامتی و خوشبختی داریم برای این دو عزیز.
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)رحمان و رحیم و سارا و نیکا در پشت صحنه پایتخت 5 که در مرحله فیلم برداری هست.
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)گریم متفاوت سام کبودوند بازیگر مفید تئاتر و سینما برای نمایش “نماینده ملت”.
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)حمایت قاطع علی صادقی از مهندس اسنوپ داگ نامزد شورای شهر شهر تهران. شعار آقای اسنوپ داگ برای حضور در رقابت شورای شهر این هست: شهر را “گل” باران خواهم کرد.
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)سارا جان داری اشتباه می‌زنی! این تصویر ها برای تاریخ 17 مهر الی 4 دی مناسب هست.
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)مهدی سلطانی هم خیلی محترمانه از آقای روحانی حمایت کرد و اعلام کرد که از حق شهروندی خود بهره گیری خواهد کرد. امیدواریم روز جمعه همۀ کسانی که حق حضور در انتخابات را دارند از حق شهروندی خود بهره گیری کنند و اجازه ندهند دیگران به جای آنها تصمیم بگیرند.
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)از آنجایی که ارسلان قاسمی هنوز به سن رأی نرسیده، از کاندیدای خاصی حمایت نکرده هست.
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)پدرام کریمی به تماشای کنسرت سیامک عباسی رفته بود که این تصویر را در کنار وی گرفت. همسرش هم در خانه داشت لیمو عمانی های قرمه را میشکست.
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)امیدوار بودیم امید جهان از آقای رئیسی حمایت کند که متاسفانه این اتفاق نیافتاد.
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)عواقب رفاقت کاظم سیاحی با نوید محمدزاده.
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)برترین کار را یاسر کرده هست. در همهمه ي رنگ ها و شعار ها، یک گوشه نشسته و چای می‌خورد… با طعمِ افسوس. چون می داند هر که بیاید خیلی به حال او فرقی ندارد.
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)تبریک پی بایان به آقا رضا قوچان نژاد که بعنوان برترین بازیکن تیمش در لیگ هلند گزینش شده هست. گرچه ناگفته نماند که این گزینش به صورت اینترنتی و با رأی هواداران تیم انجام گرفته هست. بله :»
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)بی اشاره به اضافات یک کارگردان سینما که معرف حضور همۀ ما هست و کارنامه اش وی را بهتر از هرچیزی معرفی می‌کند، واضح هست که در تاريخ هنر و آواز ايران شجريان در قله آن بوده و خواهد بود. نسل های آينده به اينكه ما معاصر شجريان بوده ايم غبطه مي خورند. براي همه ي آنها كه هنر را مي فهمند نفس كشيدن

  در شهر و كشوري كه شجريان در آن نفس ميكشد افتخار هست. اهانت به شجريان، اهانت به او نيست. بي مقداري اهانت كننده را فقط ثابت مي كند. يكي از دعاهاي ملي، دعا براي سلامت اوست. شجريان در قالب های تنگ سياسي و جناحي نمي گنجد و این حرف ها فقط افسوس مردم را به دنبال دارد که چگونه یک مرد فرهنگی که سال ها در سینما بوده، آن گونه بی مهابا کلمات را روانه می کند و به توهین های خود می نازد. اي کاش میشد قلاده اي از ادب تولید.
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)تصویر یادگاری کیهان ملکی با بانو پوری بنایی ستاره قدیمی سینمای کشور ایران، در کنار تعاریفی که خانم بنایی با خواندن انها لبخند ملیحی بر صورتشان خواهد نشست و لپ هایشان گل خواهد انداخت.
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)الهه ي “پول کارت طلا ساعت موبایل هر چی داری رد کن بیاد” در یونان باستان.
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)حامد بهداد از قلب خراسان، از روحانی حمایت کرد. همین هم اکنون بچه های واحد خبر اعلام کردند که جهانگیر الماسی از آقای رئیسی حمایت کرده هست. آخیییش. بالاخره یک نفر پیدا شد!
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)دوربیینو نگاه کن سلین جونم داره تصویر میگیره.  بابایی، تصویر بخوره تو سرت، این دیگه کیه تو بغلت؟
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)الهام پاوه نژاد ستاره اسکندری و الهام کردا در حافظیه شیراز این سلفی را گرفتند.
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)تصویر من از آگاهی خویش مأیوس گشته ام طور سحر جوزانی که تا این لحظه از شخص خاصی حمایت نکرده هست!
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)سیامک انصاری در نمایی از فیلم سینمایی ساعت 5 عصر ساخته مهران مدیری که در نوبت پخش قرار دارد و احتمالا بعد از نهنگ عنبر روی پرده خواهد رفت.
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)آری، به اتفاق جهان می‌توان گرفت.

  مقاله امروز هم به اتمام رسید. تا روزی دیگر خداوند نگهدارتان باشد.
  تصاویر بازیگران و هنرمندان جنجالی در اینستاگرام (254)

  مطالب مرتبط :

  خبرهای داغ بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام «253»

  تصاویر بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام «252»

  آخرین عکس های بازیگران در اینستاگرام «251»

  خبرهای داغ در مجله ستاره ها در اینستاگرام «250»

  خبرهای داغ در مجله بازیگران و هنرمندان معروف «249»

  مجله خبری از ستاره ها و بازیگران سرشناس ایران «248»

ارسال نظر برای این مطلبنظرات برای این پست غیر فعال میباشد .

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 58
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 5
 • آی پی دیروز : 11
 • بازدید امروز : 61
 • باردید دیروز : 25
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 102
 • بازدید ماه : 269
 • بازدید سال : 269
 • بازدید کلی : 11,234
 • کدهای اختصاصی
  طراحی کارت ویزیت
  دختر خاص مغرور
  کافه اینترنتی
  فان گذر
  تیکه های باحال
  تبلیغ پارسی
  پی سی صدا
  راک شرقی
  پی سی دانلود
  دانلود ویدئو
  تبادل لینک رایگان
  سامسونگ گلکسی
  پدرو رودریگز
  جی بی پوز
  معرفی گل و گیاه
  وب آق حسین
  شکلک کده
  آی تی سنتر
  درباره پسر ها
  پارس تیتراژ
  آب نیست
  وب نوشت عاشقانه
  ستاره بازی
  خاطرات شب یلدا
  بدو عکس
  ایرانسل رایگان
  مروا کامپیوتر
  فایل کده
  تی تی لینک
  شهر کوچک زیبا
  ایران کلید
  دلنوشته های من
  وبسایت پویا
  سر بلاگ
  همه با هم
  تفرجگاه ایران
  98 کلوب
  تفریح و سرگرمی
  سرگرمی
  گیگ دی ال
  کلوپ سرگرمی
  جکستان
  جعبه من
  کندار دانلود
  وبسايتی برای همه
  انصاری
  لینک زیاد
  بيشتر بدانيم
  جکستان شکرستان
  اخبار علم و دانش
  ایران ورک مارکت
  ایران پیکس
  کلبه محبت
  تاپ دانلود
  آخرین امید
  معرفی درختان میوه
  مسیج عشقولانه
  ایران وب دیتا
  ورزشکده
  رادیکال 24
  من تنها
  باران
  ایران پیکسل
  شهر سبز
  آموزش طراحی
  مجله تفریحی
  دانلود رایگان
  جک برای تو
  تنهاترین مرد زمین
  فروشگاه بازی
  نرم افزار رایگان
  سخت افزار جدید
  والپیپر زیبا
  دانلود ما
  پرتو وب
  بهزاد پکس
  دانلود
  پورت 20
  مجرمان بی گناه
  دیوار
  لینک 88
  درهم و برهم
  کتابخانه
  دانلود جدیدترینها
  لینک دانلود
  گیتار در آتش
  ابر دانلود
  وبلاگ
  محمد خلج
  دانلود سریع
  من و خدا
  طراحی میلاد
  کدبانو
  دانلود منیجر
  برترین وب
  نت مارکت
  بهترینم تویی
  استاد نجفی
  کلاس آنلاین ما
  عصر دانلود
  انیمیشن قدیمی
  آبادانیها
  گروه
  دانلود آهنگ جدید
  شب
  تفریحستان
  پساپس
  دانلود فیلم جدید
  دانلود جدید
  اطلاعات کامپیوتری
  آقای مصطفوی
  عشق یکطرفه
  خندانده
  فایلهای 2015